Αποστολέας Θέμα: Πρόγραμμα προπονήσεων υποδομών  (Αναγνώστηκε 432 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

  • Τριγλιανός Απόγονος
  • **
  • Συγχαρητήρια
  • -Δώσατε: 4
  • -Λάβατε: 25
  • Μηνύματα: 177
  • Age: 88
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 25
  • Τριγλία Ραφήνας. Μια ομάδα, μια ιστορία!
    • Επίσημη σελίδα της Τριγλίας Ραφήνας
Πρόγραμμα προπονήσεων υποδομών
« στις: 30 Ιούλιος 2016, 10:04:51 μμ »
  • Publish
  • Η Επιτροπή Υποδομών του Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας ανακοινών ει το πρόγραμμα προπονήσε ων για τα τμήματα υποδομών, όπως αυτό συμφωνήθη κε και με τα υπόλοιπα σωματεία του Δήμου μας.

    ΝΕΟΙ

    Δευτέρα 21.00 – 22.30 Γήπεδο Ραφήνας

    Τρίτη 21.00 – 22.30 Γήπεδο Ραφήνας

    Τετάρτη 18.00 – 19.30 Γήπεδο Ραφήνας

    Πέμπτη 21.00 – 22.30 Γήπεδο Ραφήνας

     

    ΠΑΙΔΕΣ ΛΕΟΝΤΕΣ

    Τρίτη 18.00 – 19.30  Γήπεδο Ραφήνας

    Πέμπτη 19.30 – 21.00 Γήπεδο Νταού

    Παρασκευή 21.00 – 22.30 Γήπεδο Ραφήνας

     

    ΠΑΙΔΕΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

    Τρίτη 18.00 – 19.30  Γήπεδο Ραφήνας

    Πέμπτη 19.30 – 21.00 Γήπεδο Νταού

    Παρασκευή 21.00 – 22.30 Γήπεδο Νταού

     

    ΠΑΜΠΑΙΔΙΚ Ο

    Δευτέρα 18.00 – 19.30 Γήπεδο Ραφήνας

    Τετάρτη 18.00 – 19.30 Γήπεδο Ραφήνας

    Πέμπτη 18.00 – 19.30 Γήπεδο Νταού

     

    JUNIOR

    Τρίτη 18.00 – 19.30 Γήπεδο Νταού

    Πέμπτη 18.00 – 19.30 Γήπεδο Ραφήνας

    Παρασκευή 18.00 – 19.30 Γήπεδο Νταού

     

    PROJUNIOR 2008 ΛΕΟΝΤΕΣ

    Τρίτη 18.00 – 19.00 Γήπεδο Νταού

    Πέμπτη 18.20 - 19.20 Γήπεδο Ραφήνας

    Παρασκευή 18.00 – 19.00 Γήπεδο Νταού

     

    PROJUNIOR 2009 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

    Τρίτη 18.00 – 19.00 Γήπεδο 5Χ5 Διασταύρω σης

    Πέμπτη 18.20 – 19.20 Γήπεδο Ραφήνας

    Παρασκευή 20.00 – 21.00 Γήπεδο 5Χ5 Διασταύρω σης

     

    ΤΡΙΓΛΙΑΚΙ Α

    Τρίτη 17.00 – 18.00 Γήπεδο 5Χ5 Διασταύρω σης

    Πέμπτη 17.00 – 18.00 Γήπεδο 5Χ5 Διασταύρω σης

    Παρασκευή 19.00 – 20.00 Γήπεδο 5Χ5 Διασταύρω σης

     

    ΠΡΟΠΟΝΗΣΕ ΙΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥ ΛΑΚΩΝ

    Τρίτη 18.15 – 19.00 Γήπεδο Ραφήνας για ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

    Τετάρτη 18.15 – 19.00 Γήπεδο Ραφήνας για ΤΜΗΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

    Πέμπτη 18.15 – 19.00 Γήπεδο Ραφήνας για JUNIOR και PROJUNIOR

    Πέμπτη 19.30 – 20.30 Γήπεδο Νταού για ΠΑΙΔΙΚΟ και ΠΑΜΠΑΙΔΙΚ Ο ΤΜΗΜΑ

     

    Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας
    Επιτροπή Υποδομών