Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α' ΕΠΣΑΝΑ 2018-19  (Αναγνώστηκε 315 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

  • Global Moderator
  • ****
  • Συγχαρητήρια
  • -Δώσατε: 70
  • -Λάβατε: 39
  • Μηνύματα: 652
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 51
  • Φύλο: Άντρας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α' ΕΠΣΑΝΑ 2018-19
« στις: 13 Σεπτέμβριος 2018, 12:20:34 μμ »
  • Publish
  • Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων  της Α’ ΕΠΣΑΝΑ 2018-19

    1η αγωνιστικ ή 16η
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Θησέας Ν. Μάκρης
    Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα
    ΠΑΟ Καλυβίων-Άνοιξη
    Παμπαιανι κός-Παλλαυρεωτικός
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-Αστέρας Βάρης
    Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό
    Τρίγλια Ραφήνας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    2η αγωνιστικ ή 17η
    Τρίγλια Ραφήνας-Γιάννης Παθιακάκη ς
    Θησέας Ν. Μάκρης-Άρης Βούλας
    Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
    Άνοιξη-Παμπαιανικός
    Παλλαυρεω τικός-ΑΠΟ Νικολακάκ ης
    Αστέρας Βάρης-Γλυκά Νερά
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Κεραυνός Κερατέας
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μαρκό

    3η αγωνιστικ ή 18η
    Άρης Βούλας-Τρίγλια Ραφήνας
    ΠΑΟ Καλυβίων-Θησέας Ν. Μάκρης
    Παμπαιανι κός-Μάχη Μαραθώνα
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-Άνοιξη
    Γλυκά Νερά-Παλλαυρεωτικός
    Κεραυνός Κερατέας-Αστέρας Βάρης
    Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    4η αγωνιστικ ή 19η
    Τρίγλια Ραφήνας-ΠΑΟ Καλυβίων
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Άρης Βούλας
    Θησέας Ν. Μάκρης-Παμπαιανικός
    Μάχη Μαραθώνα-ΑΠΟ Νικολακάκ ης
    Άνοιξη-Γλυκά Νερά
    Παλλαυρεω τικός-Κεραυνός Κερατέας
    Αστέρας Βάρης-Μαρκό
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

    5η αγωνιστικ ή 20ή
    Παμπαιανι κός-Τρίγλια Ραφήνας
    ΠΑΟ Καλυβίων-Γιάννης Παθιακάκη ς
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-Θησέας Ν. Μάκρης
    Γλυκά Νερά-Μάχη Μαραθώνα
    Κεραυνός Κερατέας-Άνοιξη
    Μαρκό-Παλλαυρεωτικός
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης
    Άρης Βούλας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    6η αγωνιστικ ή 21η
    Τρίγλια Ραφήνας-ΑΠΟ Νικολακάκ ης
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Παμπαιανικός
    Άρης Βούλας-ΠΑΟ Καλυβίων
    Θησέας Ν. Μάκρης-Γλυκά Νερά
    Μάχη Μαραθώνα-Κεραυνός Κερατέας
    Άνοιξη-Μαρκό
    Παλλαυρεω τικός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αστέρας Βάρης

    7η αγωνιστικ ή 22η
    Γλυκά Νερά-Τρίγλια Ραφήνας
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-Γιάννης Παθιακάκη ς
    Παμπαιανι κός-Άρης Βούλας
    Κεραυνός Κερατέας-Θησέας Ν. Μάκρης
    Μαρκό-Μάχη Μαραθώνα
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Άνοιξη
    Αστέρας Βάρης-Παλλαυρεωτικός
    ΠΑΟ Καλυβίων-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    8η αγωνιστικ ή 23η
    Τρίγλια Ραφήνας-Κεραυνός Κερατέας
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Γλυκά Νερά
    Άρης Βούλας-ΑΠΟ Νικολακάκ ης
    ΠΑΟ Καλυβίων-Παμπαιανικός
    Θησέας Ν. Μάκρης-Μαρκό
    Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Άνοιξη-Αστέρας Βάρης
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Παλλαυρεωτικός

    9η αγωνιστικ ή 24η
    Μαρκό-Τρίγλια Ραφήνας
    Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκη ς
    Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-ΠΑΟ Καλυβίων
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
    Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
    Παλλαυρεω τικός-Άνοιξη
    Παμπαιανι κός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    10η αγωνιστικ ή 25η
    Τρίγλια Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Μαρκό
    Άρης Βούλας-Κεραυνός Κερατέας
    ΠΑΟ Καλυβίων-Γλυκά Νερά
    Παμπαιανι κός-ΑΠΟ Νικολακάκ ης
    Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
    Μάχη Μαραθώνα-Παλλαυρεωτικός
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Άνοιξη

    11η αγωνιστικ ή 26η
    Αστέρας Βάρης-Τρίγλια Ραφήνας
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Γιάννης Παθιακάκη ς
    Μαρκό-Άρης Βούλας
    Κεραυνός Κερατέας-ΠΑΟ Καλυβίων
    Γλυκά Νερά-Παμπαιανικός
    Παλλαυρεω τικός-Θησέας Ν. Μάκρης
    Άνοιξη-Μάχη Μαραθώνα
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    12η αγωνιστικ ή 27η
    Τρίγλια Ραφήνας-Παλλαυρεωτικός
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Αστέρας Βάρης
    Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    ΠΑΟ Καλυβίων-Μαρκό
    Παμπαιανι κός-Κεραυνός Κερατέας
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-Γλυκά Νερά
    Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μάχη Μαραθώνα

    13η αγωνιστικ ή 28η
    Άνοιξη-Τρίγλια Ραφήνας
    Παλλαυρεω τικός-Γιάννης Παθιακάκη ς
    Αστέρας Βάρης-Άρης Βούλας
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
    Μαρκό-Παμπαιανικός
    Κεραυνός Κερατέας-ΑΠΟ Νικολακάκ ης
    Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
    Γλυκά Νερά-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    14η αγωνιστικ ή 29η
    Τρίγλια Ραφήνας-Μάχη Μαραθώνα
    Γιάννης Παθιακάκη ς-Άνοιξη
    Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός
    ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
    Παμπαιανι κός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    ΑΠΟ Νικολακάκ ης-Μαρκό
    Γλυκά Νερά-Κεραυνός Κερατέας
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Θησέας Ν. Μάκρης

    15η αγωνιστικ ή 30ή
    Θησέας Ν. Μάκρης-Τρίγλια Ραφήνας
    Μάχη Μαραθώνα-Γιάννης Παθιακάκη ς
    Άνοιξη-Άρης Βούλας
    Παλλαυρεω τικός-ΠΑΟ Καλυβίων
    Αστέρας Βάρης-Παμπαιανικός
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-ΑΠΟ Νικολακάκ ης
    Μαρκό-Γλυκά Νερά
    Κεραυνός Κερατέας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών