Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α' ΕΠΣΑΝΑ 2018-19  (Αναγνώστηκε 10 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

  • Global Moderator
  • ****
  • Συγχαρητήρια
  • -Δώσατε: 61
  • -Λάβατε: 37
  • Μηνύματα: 551
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 49
  • Φύλο: Άντρας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α' ΕΠΣΑΝΑ 2018-19
« στις: 13 Σεπτέμβριος 2018, 12:20:34 μμ »
  • Publish
  • Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων  της Α’ ΕΠΣΑΝΑ 2018-19

    1η αγωνιστική 16η
    Γιάννης Παθιακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης
    Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα
    ΠΑΟ Καλυβίων-Άνοιξη
    Παμπαιανικός-Παλλαυρεωτικός
    ΑΠΟ Νικολακάκης-Αστέρας Βάρης
    Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό
    Τρίγλια Ραφήνας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    2η αγωνιστική 17η
    Τρίγλια Ραφήνας-Γιάννης Παθιακάκης
    Θησέας Ν. Μάκρης-Άρης Βούλας
    Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
    Άνοιξη-Παμπαιανικός
    Παλλαυρεωτικός-ΑΠΟ Νικολακάκης
    Αστέρας Βάρης-Γλυκά Νερά
    Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Κεραυνός Κερατέας
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μαρκό

    3η αγωνιστική 18η
    Άρης Βούλας-Τρίγλια Ραφήνας
    ΠΑΟ Καλυβίων-Θησέας Ν. Μάκρης
    Παμπαιανικός-Μάχη Μαραθώνα
    ΑΠΟ Νικολακάκης-Άνοιξη
    Γλυκά Νερά-Παλλαυρεωτικός
    Κεραυνός Κερατέας-Αστέρας Βάρης
    Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Γιάννης Παθιακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    4η αγωνιστική 19η
    Τρίγλια Ραφήνας-ΠΑΟ Καλυβίων
    Γιάννης Παθιακάκης-Άρης Βούλας
    Θησέας Ν. Μάκρης-Παμπαιανικός
    Μάχη Μαραθώνα-ΑΠΟ Νικολακάκης
    Άνοιξη-Γλυκά Νερά
    Παλλαυρεωτικός-Κεραυνός Κερατέας
    Αστέρας Βάρης-Μαρκό
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

    5η αγωνιστική 20ή
    Παμπαιανικός-Τρίγλια Ραφήνας
    ΠΑΟ Καλυβίων-Γιάννης Παθιακάκης
    ΑΠΟ Νικολακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης
    Γλυκά Νερά-Μάχη Μαραθώνα
    Κεραυνός Κερατέας-Άνοιξη
    Μαρκό-Παλλαυρεωτικός
    Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης
    Άρης Βούλας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    6η αγωνιστική 21η
    Τρίγλια Ραφήνας-ΑΠΟ Νικολακάκης
    Γιάννης Παθιακάκης-Παμπαιανικός
    Άρης Βούλας-ΠΑΟ Καλυβίων
    Θησέας Ν. Μάκρης-Γλυκά Νερά
    Μάχη Μαραθώνα-Κεραυνός Κερατέας
    Άνοιξη-Μαρκό
    Παλλαυρεωτικός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αστέρας Βάρης

    7η αγωνιστική 22η
    Γλυκά Νερά-Τρίγλια Ραφήνας
    ΑΠΟ Νικολακάκης-Γιάννης Παθιακάκης
    Παμπαιανικός-Άρης Βούλας
    Κεραυνός Κερατέας-Θησέας Ν. Μάκρης
    Μαρκό-Μάχη Μαραθώνα
    Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη
    Αστέρας Βάρης-Παλλαυρεωτικός
    ΠΑΟ Καλυβίων-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    8η αγωνιστική 23η
    Τρίγλια Ραφήνας-Κεραυνός Κερατέας
    Γιάννης Παθιακάκης-Γλυκά Νερά
    Άρης Βούλας-ΑΠΟ Νικολακάκης
    ΠΑΟ Καλυβίων-Παμπαιανικός
    Θησέας Ν. Μάκρης-Μαρκό
    Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Άνοιξη-Αστέρας Βάρης
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Παλλαυρεωτικός

    9η αγωνιστική 24η
    Μαρκό-Τρίγλια Ραφήνας
    Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκης
    Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
    ΑΠΟ Νικολακάκης-ΠΑΟ Καλυβίων
    Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
    Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
    Παλλαυρεωτικός-Άνοιξη
    Παμπαιανικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    10η αγωνιστική 25η
    Τρίγλια Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Γιάννης Παθιακάκης-Μαρκό
    Άρης Βούλας-Κεραυνός Κερατέας
    ΠΑΟ Καλυβίων-Γλυκά Νερά
    Παμπαιανικός-ΑΠΟ Νικολακάκης
    Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
    Μάχη Μαραθώνα-Παλλαυρεωτικός
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Άνοιξη

    11η αγωνιστική 26η
    Αστέρας Βάρης-Τρίγλια Ραφήνας
    Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Γιάννης Παθιακάκης
    Μαρκό-Άρης Βούλας
    Κεραυνός Κερατέας-ΠΑΟ Καλυβίων
    Γλυκά Νερά-Παμπαιανικός
    Παλλαυρεωτικός-Θησέας Ν. Μάκρης
    Άνοιξη-Μάχη Μαραθώνα
    ΑΠΟ Νικολακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    12η αγωνιστική 27η
    Τρίγλια Ραφήνας-Παλλαυρεωτικός
    Γιάννης Παθιακάκης-Αστέρας Βάρης
    Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    ΠΑΟ Καλυβίων-Μαρκό
    Παμπαιανικός-Κεραυνός Κερατέας
    ΑΠΟ Νικολακάκης-Γλυκά Νερά
    Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μάχη Μαραθώνα

    13η αγωνιστική 28η
    Άνοιξη-Τρίγλια Ραφήνας
    Παλλαυρεωτικός-Γιάννης Παθιακάκης
    Αστέρας Βάρης-Άρης Βούλας
    Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
    Μαρκό-Παμπαιανικός
    Κεραυνός Κερατέας-ΑΠΟ Νικολακάκης
    Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
    Γλυκά Νερά-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    14η αγωνιστική 29η
    Τρίγλια Ραφήνας-Μάχη Μαραθώνα
    Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη
    Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός
    ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
    Παμπαιανικός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    ΑΠΟ Νικολακάκης-Μαρκό
    Γλυκά Νερά-Κεραυνός Κερατέας
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Θησέας Ν. Μάκρης

    15η αγωνιστική 30ή
    Θησέας Ν. Μάκρης-Τρίγλια Ραφήνας
    Μάχη Μαραθώνα-Γιάννης Παθιακάκης
    Άνοιξη-Άρης Βούλας
    Παλλαυρεωτικός-ΠΑΟ Καλυβίων
    Αστέρας Βάρης-Παμπαιανικός
    Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΠΟ Νικολακάκης
    Μαρκό-Γλυκά Νερά
    Κεραυνός Κερατέας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών