Αποστολέας Θέμα: ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α' ΕΠΣΑΝΑ  (Αναγνώστηκε 61 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

  • Global Moderator
  • ****
  • Συγχαρητήρια
  • -Δώσατε: 72
  • -Λάβατε: 39
  • Μηνύματα: 655
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 51
  • Φύλο: Άντρας
ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α' ΕΠΣΑΝΑ
« στις: 11 Σεπτέμβριος 2019, 01:25:18 μμ »
  • Publish
  • Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

    1η αγωνιστικ ή και 16η

    Παλλαυρεω τικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
    Σαρωνικός Αναβ.-Μάχη Μαραθώνα
    ΑΟ Κορωπίου-Αστέρας Βάρης
    Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
    Θησέας Ν. Μάκρης-Τρίγλια Ραφήνας
    Ωρωπός-ΠΑΟ Καλυβίων
    Κρυονέρι-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς
    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Άνοιξη

    2η αγωνιστικ ή και 17η

    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Παλλαυρεωτικός
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Σαρωνικός Αναβ.
    Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Κορωπίου
    Αστέρας Βάρης-Γλυκά Νερά
    Άρης Βούλας-Θησέας Ν. Μάκρης
    Τρίγλια Ραφήνας-Ωρωπός
    ΠΑΟ Καλυβίων-Κρυονέρι
    Άνοιξη-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς

    3η αγωνιστικ ή και 18η

    Σαρωνικός Αναβ.-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    ΑΟ Κορωπίου-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
    Γλυκά Νερά-Μάχη Μαραθώνα
    Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
    Ωρωπός-Άρης Βούλας
    Κρυονέρι-Τρίγλια Ραφήνας
    ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς-ΠΑΟ Καλυβίων
    Παλλαυρεω τικός-Άνοιξη

    4η αγωνιστικ ή και 19η

    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου
    Παλλαυρεω τικός-Σαρωνικός Αναβ.
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Γλυκά Νερά
    Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
    Αστέρας Βάρης-Ωρωπός
    Άρης Βούλας-Κρυονέρι
    Τρίγλια Ραφήνας-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς
    Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων

    5η αγωνιστικ ή και 20η

    Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    ΑΟ Κορωπίου-Παλλαυρεωτικός
    Θησέας Ν. Μάκρης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
    Ωρωπός-Μάχη Μαραθώνα
    Κρυονέρι-Αστέρας Βάρης
    ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς-Άρης Βούλας
    ΠΑΟ Καλυβίων-Τριγλία Ραφήνας
    Σαρωνικός Αναβ.-Άνοιξη

    6η αγωνιστικ ή και 21η

    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
    Παλλαυρεω τικός-Γλυκά Νερά
    Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Κορωπίου
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ωρωπός
    Μάχη Μαραθώνα-Κρυονέρι
    Αστέρας Βάρης-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς
    Άρης Βούλας-ΠΑΟ Καλυβίων
    Άνοιξη-Τρίγλια Ραφήνας

    7η αγωνιστικ ή και 22η

    Ωρωπός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Θησέας Ν. Μάκρης-Παλλαυρεωτικός
    Γλυκά Νερά-Σαρωνικός Αναβ.
    Κρυονέρι-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
    ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς-Μάχη Μαραθώνα
    ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
    Τρίγλια Ραφήνας-Άρης Βούλας
    ΑΟ Κορωπίου-Άνοιξη

    8η αγωνιστικ ή και 23η

    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Κρυονέρι
    Παλλαυρεω τικός-Ωρωπός
    Σαρωνικός Αναβ.-Θησέας Ν. Μάκρης
    ΑΟ Κορωπίου-Γλυκά Νερά
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς
    Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
    Αστέρας Βάρης-Τρίγλια Ραφήνας
    Άνοιξη-Άρης Βούλας

    9η αγωνιστικ ή και 24η

    ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Κρυονέρι-Παλλαυρεωτικός
    Ωρωπός-Σαρωνικός Αναβ.
    Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου
    ΠΑΟ Καλυβίων-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
    Τρίγλια Ραφήνας-Μάχη Μαραθώνα
    Άρης Βούλας-Αστέρας Βάρης
    Γλυκά Νερά-Άνοιξη

    10η αγωνιστικ ή και 25η

    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
    Παλλαυρεω τικός-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς
    Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι
    ΑΟ Κορωπίου-Ωρωπός
    Γλυκά Νερά-Θησέας Ν. Μάκρης
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Τρίγλια Ραφήνας
    Μάχη Μαραθώνα-Άρης Βούλας
    Άνοιξη-Αστέρας Βάρης

    11η αγωνιστικ ή και 26η

    Τρίγλια Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    ΠΑΟ Καλυβίων-Παλλαυρεωτικός
    ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς-Σαρωνικός Αναβ.
    Κρυονέρι-ΑΟ Κορωπίου
    Ωρωπός-Γλυκά Νερά
    Άρης Βούλας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
    Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
    Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη

    12η αγωνιστικ ή και 27η

    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Άρης Βούλας
    Παλλαυρεωτικός-Τρίγλια Ραφήνας
    Σαρωνικός Αναβ.-ΠΑΟ Καλυβίων
    ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς
    Γλυκά Νερά-Κρυονέρι
    Θησέας Ν. Μάκρης-Ωρωπός
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αστέρας Βάρης
    Άνοιξη-Μάχη Μαραθώνα

    13η αγωνιστικ ή και 28η

    Αστέρας Βάρης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός
    Τρίγλια Ραφήνας-Σαρωνικός Αναβ.
    ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Κορωπίου
    ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς-Γλυκά Νερά
    Κρυονέρι-Θησέας Ν. Μάκρης
    Μάχη Μαραθώνα-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
    Ωρωπός-Άνοιξη

    14η αγωνιστικ ή και 29η

    Ολυμπιακό ς Αγ. Στεφ.-Μάχη Μαραθώνα
    Παλλαυρεω τικός-Αστέρας Βάρης
    Σαρωνικός Αναβ.-Άρης Βούλας
    ΑΟ Κορωπίου-Τρίγλια Ραφήνας
    Γλυκά Νερά-ΠΑΟ Καλυβίων
    Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς
    Ωρωπός-Κρυονέρι
    Άνοιξη-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

    15η αγωνιστικ ή και 30η
    Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
    Μάχη Μαραθώνα-Παλλαυρεωτικός
    Αστέρας Βάρης-Σαρωνικός Αναβ.
    Άρης Βούλας-ΑΟ Κορωπίου
    Τρίγλια Ραφήνας-Γλυκά Νερά
    ΠΑΟ Καλυβίων-Θησέας Ν. Μάκρης
    ΑΟ Γ. Παθιακάκη ς-Ωρωπός
    Κρυονέρι-Άνοιξη