Αποστολέας Θέμα: Το πρόγραμμα των αγώνων του 9ου Ομίλου της Δ' Εθνικής  (Αναγνώστηκε 1278 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

  • Global Moderator
  • ****
  • Συγχαρητήρια
  • -Δώσατε: 75
  • -Λάβατε: 40
  • Μηνύματα: 655
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 52
  • Φύλο: Άντρας
9ος Ομιλος Δ' Εθνικής Κατηγορία ς

1η αγωνιστικ ή και 16η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου - Εθνικός Πειραιώς
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου - Τρίγλια Ραφήνας
Ιωνικός Νικαίας – Αιολικός Μυτιλήνης
Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Αήττητος Σπάτων – Α.Π.Ο. Κερατσίνι
Ολυμπιακό ς Λαυρίου - Αχαρναϊκό ς
Αίας Σαλαμίνας - Ελλάς Ποντίων
Ρεπό: Α.Ο. Κορωπίου

2η αγωνιστικ ή και 17η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Α.Ο. Κορωπίου - Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου
Εθνικός Πειραιώς – Ολυμπιάδα Κερατσινί ου
Τρίγλια Ραφήνας - Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς
Αιολικός Μυτιλήνης - Αήττητος Σπάτων
Κυανούς Αστέρας Βάρης - Ολυμπιακό ς Λαυρίου
Α.Π.Ο. Κερατσίνι - Ελλάς Ποντίων
Αχαρναϊκό ς - Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Ιωνικός Νικαίας

3η αγωνιστικ ή και 18η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου – Ολυμπιάδα Κερατσινί ου
Ιωνικός Νικαίας - Α.Ο. Κορωπίου
Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς – Εθνικός Πειραιώς
Ολυμπιακό ς Λαυρίου - Τρίγλια Ραφήνας
Ελλάς Ποντίων – Αιολικός Μυτιλήνης
Αίας Σαλαμίνας – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Α.Π.Ο. Κερατσίνι - Αχαρναϊκό ς
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

4η αγωνιστικ ή και 19η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Ιωνικός Νικαίας – Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου - Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς
Α.Ο. Κορωπίου - Αήττητος Σπάτων
Εθνικός Πειραιώς - Ολυμπιακό ς Λαυρίου
Τρίγλια Ραφήνας - Αίας Σαλαμίνας
Αιολικός Μυτιλήνης - Αχαρναϊκό ς
Κυανούς Αστέρας Βάρης – Α.Π.Ο. Κερατσίνι
Ρεπό: Ελλάς Ποντίων

5η αγωνιστικ ή και 20η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου - Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς
Αήττητος Σπάτων – Ιωνικός Νικαίας
Ολυμπιακό ς Λαυρίου – Ολυμπιάδα Κερατσινί ου
Ελλάς Ποντίων - Α.Ο. Κορωπίου
Αίας Σαλαμίνας – Εθνικός Πειραιώς
Α.Π.Ο. Κερατσίνι - Τρίγλια Ραφήνας
Αιολικός Μυτιλήνης – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Αχαρναϊκό ς

6η αγωνιστικ ή και 21η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αήττητος Σπάτων – Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου
Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς - Ολυμπιακό ς Λαυρίου
Ιωνικός Νικαίας - Ελλάς Ποντίων
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου - Αίας Σαλαμίνας
Α.Ο. Κορωπίου - Αχαρναϊκό ς
Εθνικός Πειραιώς – Α.Π.Ο. Κερατσινί ου
Τρίγλια Ραφήνας – Αιολικός Μυτιλήνης
Ρεπό: Κυανούς Αστέρας Βάρης

7η αγωνιστικ ή και 22η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου - Ολυμπιακό ς Λαυρίου
Ελλάς Ποντίων - Αήττητος Σπάτων
Αίας Σαλαμίνας - Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς
Αχαρναϊκό ς – Ιωνικός Νικαίας
Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Ολυμπιάδα Κερατσινί ου
Κυανούς Αστέρας Βάρης - Α.Ο. Κορωπίου
Αιολικός Μυτιλήνης – Εθνικός Πειραιώς
Ρεπό: Τρίγλια Ραφήνας

8η αγωνιστικ ή και 23η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Ελλάς Ποντίων – Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου
Ολυμπιακό ς Λαυρίου - Αίας Σαλαμίνας
Αήττητος Σπάτων - Αχαρναϊκό ς
Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς – Α.Π.Ο. Κερατσίνι
Ιωνικός Νικαίας – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου – Αιολικός Μυτιλήνης
Α.Ο. Κορωπίου - Τρίγλια Ραφήνας
Ρεπό: Εθνικός Πειραιώς

9η αγωνιστικ ή και 24η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου - Αίας Σαλαμίνας
Αχαρναϊκό ς - Ελλάς Ποντίων
Α.Π.Ο. Κερατσίνι - Ολυμπιακό ς Λαυρίου
Κυανούς Αστέρας Βάρης - Αήττητος Σπάτων
Αιολικός Μυτιλήνης - Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς
Τρίγλια Ραφήνας – Ιωνικός Νικαίας
Εθνικός Πειραιώς - Α.Ο. Κορωπίου
Ρεπό: Ολυμπιάδα Κερατσινί ου

10η αγωνιστικ ή και 25η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αχαρναϊκό ς – Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου
Αίας Σαλαμίνας – Α.Π.Ο. Κερατσίνι
Ελλάς Ποντίων – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Ολυμπιακό ς Λαυρίου – Αιολικός Μυτιλήνης
Αήττητος Σπάτων - Τρίγλια Ραφήνας
Ιωνικός Νικαίας – Εθνικός Πειραιώς
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου - Α.Ο. Κορωπίου
Ρεπό: Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς

11η αγωνιστικ ή και 26η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου – Α.Π.Ο. Κερατσίνι
Κυανούς Αστέρας Βάρης - Αχαρναϊκό ς
Αιολικός Μυτιλήνης - Αίας Σαλαμίνας
Τρίγλια Ραφήνας - Ελλάς Ποντίων
Εθνικός Πειραιώς - Αήττητος Σπάτων
Α.Ο. Κορωπίου - Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου – Ιωνικός Νικαίας
Ρεπό: Ολυμπιακό ς Λαυρίου

12η αγωνιστικ ή και 27η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Κυανούς Αστέρας Βάρης – Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου
Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Αιολικός Μυτιλήνης
Αχαρναϊκό ς - Τρίγλια Ραφήνας
Ελλάς Ποντίων – Εθνικός Πειραιώς
Ολυμπιακό ς Λαυρίου - Α.Ο. Κορωπίου
Αήττητος Σπάτων – Ολυμπιάδα Κερατσινί ου
Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς – Ιωνικός Νικαίας
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας

13η αγωνιστικ ή και 28η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου – Αιολικός Μυτιλήνης
Τρίγλια Ραφήνας - Α.Ο. Κορωπίου
Εθνικός Πειραιώς - Αχαρναϊκό ς
Κορωπί - Αίας Σαλαμίνας
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου - Ελλάς Ποντίων
Ιωνικός Νικαίας - Ολυμπιακό ς Λαυρίου
Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς - Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Α.Π.Ο. Κερατσίνι

14η αγωνιστικ ή και 29η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Τρίγλια Ραφήνας – Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου
Κυανούς Αστέρας Βάρης – Εθνικός Πειραιώς
Α.Π.Ο. Κερατσίνι - Α.Ο. Κορωπίου
Αχαρναϊκό ς – Ολυμπιάδα Κερατσινί ου
Αίας Σαλαμίνας – Ιωνικός Νικαίας
Ελλάς Ποντίων - Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς
Ολυμπιακό ς Λαυρίου - Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Αιολικός Μυτιλήνης

15η αγωνιστικ ή και 30η αγωνιστικ ή στο Β’ Γύρο

Εθνικός Πειραιώς - Τρίγλια Ραφήνας
Α.Ο. Κορωπίου – Αιολικός Μυτιλήνης
Ολυμπιάδα Κερατσινί ου-Αστέρας Βάρης
Ιωνικός Νικαίας – Α.Π.Ο. Κερατσίνι
Ατρόμητος Καμινίων Πειραιώς - Αχαρναϊκό ς
Αήττητος Σπάτων - Αίας Σαλαμίνας
Ολυμπιακό ς Λαυρίου - Ελλάς Ποντίων
Ρεπό: Αθλητική Ένωση Μικρασιατ ική Χίου