Αποστολέας Θέμα: Το πρόγραμμα των αγώνων του 6ου Ομίλου της Γ' Εθνικής  (Αναγνώστηκε 968 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

  • Φίλοι Τριγλιανών
  • *
  • Συγχαρητήρια
  • -Δώσατε: 16
  • -Λάβατε: 29
  • Μηνύματα: 192
  • Age: 51
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 35
  • Φύλο: Άντρας
Το πρόγραμμα των αγώνων του 6ου Ομίλου της Γ' Εθνικής, στον οποίο συμμετέχο υν οι δύο ομάδες της Ραφήνας.
Ο Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας και η Θύελλα Ραφήνας θα βρεθούν αντιμέτωπ ες μεταξύ τους την 9η Αγωνιστικ ή.
 Στη 2η Αγωνιστικ ή η Θύελλα Ραφήνας θα μονομαχήσ ει εκτός έδρας με την μεγάλη ΑΕΚ και την 6η Αγωνιστικ ή θα έχουμε τον αγώνα ανάμεσα στις δύο ομάδες με τον Δικέφαλο Αετό, την ΑΕΚ και τον Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας. 

Η ευχή όλων πραγματοπ οιήθηκε και οι δύο ομάδες της πόλης μας βρέθηκαν, τελικά, στον όμιλο της ΑΕΚ.



Το πρόγραμμα των αγώνων:

1η αγωνιστικ ή

Ερμής Ζωνιανών – Πανναξιακ ός

Μανδραϊκό ς – ΑΕΚ

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Τρίγλια Ραφήνας

Θύελλα Ραφήνας – Περαμαϊκό ς

Αστέρας Βάρης – Ηρόδοτος

ΑΟ Περιστερί ου – Αιγάλεω

Αγιος Νικόλαος – Κηφισιά

Ρεπό: Ηλυσιακός



2η αγωνιστικ ή

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών

Πανναξιακ ός – Μανδραϊκό ς

ΑΕΚ – Θύελλα Ραφήνας

Τρίγλια Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Περαμαϊκό ς – ΑΟ Περιστερί ου

Ηρόδοτος – Κηφισιά

Αιγάλεω – Αγιος Νικόλαος

Ρεπό: ΠΑΟ Κρουσσώνα



3η αγωνιστικ ή

Ερμής Ζωνιανών – Μανδραϊκό ς

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ηλυσιακός

Θύελλα Ραφήνας – Πανναξιακ ός

ΑΟ Περιστερί ου – ΑΕΚ

Κηφισιά – Τρίγλια Ραφήνας

Αγιος Νικόλαος – Περαμαϊκό ς

Ηρόδοτος – Αιγάλεω

Ρεπό: Αστέρας Βάρης



4η αγωνιστικ ή

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ερμής Ζωνιανών

Μανδραϊκός – Θύελλα Ραφήνας

Ηλυσιακός – Αστέρας Βάρης

Πανναξιακ ός – ΑΟ Περιστερί ου

ΑΕΚ – Αγιος Νικόλαος

Τρίγλια Ραφήνας – Αιγάλεω

Περαμαϊκό ς – Ηρόδοτος

Ρεπό: Κηφισιά



5η αγωνιστικ ή

Ερμής Ζωνιανών – Θύελλα Ραφήνας

Αστέρας Βάρης – ΠΑΟ Κρουσσώνα

ΑΟ Περιστερί ου – Μανδραϊκό ς

Κηφισιά – Ηλυσιακός

Αγιος Νικόλαος – Πανναξιακ ός

Ηρόδοτος – ΑΕΚ

Τρίγλια Ραφήνας – Περαμαϊκό ς

Ρεπό: Αιγάλεω



6η αγωνιστικ ή

Αστέρας Βάρης – Ερμής Ζωνιανών

Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Περιστερί ου

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Κηφισιά

Μανδραϊκό ς – Αγιος Νικόλαος

Ηλυσιακός – Αιγάλεω

Πανναξιακ ός – Ηρόδοτος

ΑΕΚ – Τρίγλια Ραφήνας

Ρεπό: Περαμαϊκό ς



7η αγωνιστικ ή

Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Περιστερί ου

Κηφισιά – Αστέρας Βάρης

Αγιος Νικόλαος – Θύελλα Ραφήνας

Αιγάλεω – ΠΑΟ Κρουσσώνα

Ηρόδοτος – Μανδραϊκό ς

Περαμαϊκό ς – Ηλυσιακός

Τρίγλια Ραφήνας – Πανναξιακ ός

Ρεπό: ΑΕΚ



8η αγωνιστικ ή

Κηφισιά – Ερμής Ζωνιανών

ΑΟ Περιστερί ου – Αγιος Νικόλαος

Αστέρας Βάρης – Αιγάλεω

Θύελλα Ραφήνας – Ηρόδοτος

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Περαμαϊκό ς

Μανδραϊκός – Τρίγλια Ραφήνας

Ηλυσιακός – ΑΕΚ

Ρεπό: Πανναξιακ ός



9η αγωνιστικ ή

Ερμής Ζωνιανών – Αγιος Νικόλαος

Αιγάλεω – Κηφισιά

Ηρόδοτος – ΑΟ Περιστερί ου

Περαμαϊκό ς – Αστέρας Βάρης

Τρίγλια Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας

ΑΕΚ – ΠΑΟ Κρουσσώνα

Πανναξιακ ός – Ηλυσιακός

Ρεπό: Μανδραϊκό ς



10η αγωνιστικ ή

Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών

Αγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος

Κηφισιά – Περαμαϊκό ς

ΑΟ Περιστερί ου – Τρίγλια Ραφήνας

Αστέρας Βάρης – ΑΕΚ

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Πανναξιακ ός

Μανδραϊκό ς – Ηλυσιακός

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας



11η αγωνιστικ ή

Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος

Περαμαϊκό ς – Αιγάλεω

Τρίγλια Ραφήνας – Αγιος Νικόλαος

ΑΕΚ – Κηφισιά

Πανναξιακ ός – Αστέρας Βάρης

Ηλυσιακός – Θύελλα Ραφήνας

Μανδραϊκό ς – ΠΑΟ Κρουσσώνα

Ρεπό: ΑΟ Περιστερί ου



12η αγωνιστικ ή

Περαμαϊκό ς – Ερμής Ζωνιανών

Ηρόδοτος – Τρίγλια Ραφήνας

Αιγάλεω – ΑΕΚ

Κηφισιά – Πανναξιακ ός

ΑΟ Περιστερί ου – Ηλυσιακός

Αστέρας Βάρης – Μανδραϊκό ς

Θύελλα Ραφήνας – ΠΑΟ Κρουσσώνα

Ρεπό: Αγιος Νικόλαος



13η αγωνιστικ ή

Ερμής Ζωνιανών – Τρίγλια Ραφήνας

ΑΕΚ – Περαμαϊκό ς

Πανναξιακ ός – Αιγάλεω

Ηλυσιακός – Αγιος Νικόλαος

Μανδραϊκό ς – Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσσώνα – ΑΟ Περιστερί ου

Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Ρεπό: Ηρόδοτος



14η αγωνιστικ ή

ΑΕΚ – Ερμής Ζωνιανών

Περαμαϊκό ς – Πανναξιακ ός

Ηρόδοτος – Ηλυσιακός

Αιγάλεω – Μανδραϊκό ς

Αγιος Νικόλαος – ΠΑΟ Κρουσσώνα

Κηφισιά – Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Περιστερί ου – Αστέρας Βάρης

Ρεπό: Τρίγλια Ραφήνας



15η αγωνιστικ ή

Πανναξιακ ός – ΑΕΚ

Ηλυσιακός – Τρίγλια Ραφήνας

Μανδραϊκό ς – Περαμαϊκό ς

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ηρόδοτος

Θύελλα Ραφήνας – Αιγάλεω

Αστέρας Βάρης – Αγιος Νικόλαος

ΑΟ Περιστερί ου – Κηφισιά