Αποστολέας Θέμα: ΕΚΘΕΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ  (Αναγνώστηκε 2528 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

alekostriglia

• Επισκέπτης
ΕΚΘΕΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
« στις: 14 Ιούλιος 2009, 09:02:32 πμ »

Aγαπητοί Συμπατριώ τες και φίλοι
Πρώτα θέλω να ευχαριστή σω τις οικογένει ες των Τριγλιανώ ν κατοίκων για την εμπιστοσύ νη που μου δείξανε να με παραχωρήσ ουν από το προσωπικό τους αρχείο, τις φωτογραφί ες που θα δείτε  στην έκθεση αφού πρώτα τις επεξεργάσ τηκα.
Επίσης να ευχαριστή σω τον Δήμο Τρίγλιας  την υπηρεσία τις ΔΕΑΤΑΠ για στήρηξη, και το ΚΑΠΗ  που με παραχώρησ ε την Αίθουσα  για να γίνει αυτή η Έκθεση φωτογραφί ας.
Σε κάθε Φωτογραφί α προσπάθησ α να δώσω ένα θέμα που αντιστοιχ εί στην παρουσίασ η της εικόνας , καθώς επίσης και πια οικογένει α με την έχει παραχώρησ ει.  
 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Σ
www.triglianoi.gr/gallery

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

• Global Moderator
  • Δώστε Συγχαρητήρια
  • -Δώστε: 104
  • -Λαμβάνω: 53
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΚΘΕΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
« Απάντηση #1 στις: 20 Ιούλιος 2009, 02:40:38 μμ »

Aλέκο, γεια χαρά! Σ' ευχαριστο ύμε για τα καλά σου λόγια. Αξιωθήκατ ε και πήγατε στην πατρίδα των προγόνων μας, στην Παλιά Τρίγλια. Και του χρόνου! Ίσως και εμείς παρέα, μακάρι. Χαιρόμαστ ε για την ωραία δουλεία σου που βλέπουμε. Ευχόμαστε η έκθεση φωτογραφί ας να έχει λαμπρή επιτυχία.
Με αγάπη,Στάθης & Ελένη     

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

• Administrator
  • Δώστε Συγχαρητήρια
  • -Δώστε: 135
  • -Λαμβάνω: 19
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΚΘΕΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
« Απάντηση #2 στις: 20 Ιούλιος 2009, 06:44:46 μμ »
Παράθεση
Στάλθηκε από: alekostri glia
Aγαπητοί Συμπατριώ τες και φίλοι
Πρώτα θέλω να ευχαριστή σω τις οικογένει ες των Τριγλιανώ ν κατοίκων για την εμπιστοσύ νη που μου δείξανε να με παραχωρήσ ουν από το προσωπικό τους αρχείο, τις φωτογραφί ες που θα δείτε  στην έκθεση αφού πρώτα τις επεξεργάσ τηκα.
Επίσης να ευχαριστή σω τον Δήμο Τρίγλιας  την υπηρεσία τις ΔΕΑΤΑΠ για στήρηξη, και το ΚΑΠΗ  που με παραχώρησ ε την Αίθουσα  για να γίνει αυτή η Έκθεση φωτογραφί ας.
Σε κάθε Φωτογραφί α προσπάθησ α να δώσω ένα θέμα που αντιστοιχ εί στην παρουσίασ η της εικόνας , καθώς επίσης και πια οικογένει α με την έχει παραχώρησ ει. 
 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Σ

Κάθε επιτυχία να έχει η έκθεση Αλέκο, αφού η συντήρηση των αναμνήσεω ν για τον τόπο μας, είναι ότι καλύτερο.
Με χαρά περιμένου με να πάρουν θέση, σε δική τους ενότητα, οι φωτογραφί ες και τα κείμενα - παρουσίασ η της έκθεσης.
Όλοι μαζί, μπορούμε να ενημερώσο υμε αυτόν τον χρήσιμο χώρο, ώστε να τον έχουν οι νεώτερες γενιές, ως παρακαταθ ήκη την ιστορία των προγόνων μας.

Αλλά και να γνωριστού με, αναπτύσον τας γνωριμίες - φιλίες, ενώνοντας κάθε Τριγλιανό Απόγονο.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal